بازدید مجله میترا

مجموعه میترا دارای بخش های درآمد زای متعددی می باشد. پیشتر آموزش راه اندازی بازدید خودکار و بازدید دستی میترا رنک را فرا گرفتیم. مجله میترا سومین بخش از سیستم تحصیل درآمد می باشد. در مجله میترا شما با مشاهده مجله و نیز نگارش مقاله در مجله میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

.
در این آموزش نحوه بازدید از مجله میترا و همچنین نحوه آماده سازی یک مقاله جهت کسب درآمد را فرا خواهیم گرفت. با ما در ادامه این آموزش همراه باشید؛
.
۱- در ابتدا وارد سایت مجله میترا میشویم، بعد از وارد شدن به صفحه نخست مجله میترا، از منوی سمت راست ورود به حساب کاربری را انتخاب و بر روی آن کلیک میکنیم.
.

.
۲- در گام بعدی اطلاعات ورود به حساب کاربری را وارد نموده و به مرحله بعدی میرویم.
نکته: شما با داشتن یک حساب کاربری در سامانه های مجموعه میترا، قادر به استفاده از تمامی سامانه های این مجموعه خواهید بود و نیازی به ثبت نام جداگانه برای هر یک از آنها نیست.
.

.
۳- بعد از ورود به حساب کاربری در مجله میترا، از سمت راست، سرمنوی فعالیت در مجله میترا و کسب درآمد گزینه مشاهده پست های دیگر کابران و کسب درآمد را انتخاب نموده و یا در پائین، از کادر دسته بندی موضوعی پست ها، یکی از موضوعات را انتخاب و بر روی آن کلیک نمائید.
.

.

.
۴- اکنون در مرحله چهارم هستید. در این مرحله میبایست از سمت راست به چپ و یا بالعکس اما بصورت منظم بر روی پست های کاربران کلیک نمائید. برای راحتی کار میتوانید قبل از کلیک نمودن بر روی پست ها از کلید Ctrl استفاده نموده و آن را نگه داشته و سپس بر روی پست ها کلیک کنید. با اینکار صفحات پست های انتخابی در صفحه جدید باز خواهند شد.
نکته: در هنگام بازدید از پست ها حداکثر از ۵ پست بصورت همزمان میتوانید بازدید به عمل آورید.
.

.
۵- در صفحات جدید، پست ها و مقالات انتخابی همراه با شمارشگری که در بالای صفحه دیده میشود قابل مشاهده است. شمارشگر بصورت معکوس شمارش را از ۲۰ ثانیه شروع میکند. شما باید تا انتهای شمارش منتظر بوده تا بعد از شمارش مبلغ مورد نظر به حساب جاری کاربریتان شارژ شود و بعد از آن در صورت تمایل، صفحه مقاله و پست مورد نظر را ببندید و صفحات جدید دیگری را بازگشایی نمائید.
نکته: حداکثر تعداد بازدید و مشاهده از پست های مجله میترا برای کاربرانی که با ضریب ارزش همکاری ۰.۳ هستند، تعداد ۳۰ پست در روز و حداکثر برای کاربرانی که دارای ضریب ۱ میباشند تعداد ۱۰۰ پست در روز میباشد.
.

.

.
اخطار بازدید مجله: در اینجا دو اخطاری که هنگام بازدید از مجله میترا محتمل است را به شما معرفی میکنیم:
.
- اخطار تکراری بودن پست بازدیدی: این اخطار هنگامی داده میشود که شما بیش از ۱ مرتبه از یک پست قصد بازدید داشته باشید.
.

.
- اخطار بازدید غیر مجاز : این اخطار زمانی داده میشود که شما بیش از ۵ پست را بصورت همزمان باز کرده باشید.
.

.
.
نگارش مقاله: برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشیم میتوانیم نویسندگی کنیم و در مجله میترا به نگارش مقاله مشغول شویم. نگارش مقاله بسیار ساده و آسان و به دور از هر گونه پیچیدگی خاصی میباشد. نگارش مقاله به صورت ذیل میباشد:
.
۱- بعد از ورود به حساب کاربری، از سمت راست سایت، سرمنوی فعالیت در مجله میترا و کسب درآمد گزینه ارسال و مدیریت پست های مفید و کسب درآمد را انتخاب نموده و بر روی آن کلیک کنید.
.

.
۲- اکنون در صفحه ارسال و مدیریت پست های مفید و کسب درآمد قرار داریم. از سربرگ ارسال پست جدید، بر روی دکمه ارسال پست مفید جدید کلیک میکنیم.
.

.
۳- صفحه ویرایش یک پست برایتان گشوده خواهد شد. این صفحه دارای دو سربرگ ویرایش پست و مدیریت گالری پست می باشد. در سربرگ ویرایش پست، موارد و اطلاعات خواسته شده را وارد نموده، متن مقاله را وارد نمائید. توجه داشته باشید متن ها بصورت منظم وارد شده باشند تا بعد از ارسال متن مقاله در صورت عدم مشکل توسط مدیریت تائید شوند. در سربرگ مدیریت گالری پست، به تصاویری که از قبل برای این مقاله بارگذاری نمودید، دسترسی خواهید داشت. بعد از تکمیل موارد درخواستی، بر روی دکمه تائید و ذخیره اطلاعات کلیک نمائید.
.

.Theme : ParsDle
1398 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سایت کار است.
Theme : ParsDle
انصراف