ساختن ایمیل

یکی از ملزومات و ضروریات کار جدید، ثبت نام در سامانه بازدید و ساخت حساب کاربری میباشد. برای ساخت هر حساب کاربری چه در سایت میترا رنک و یا سایت آیپی ایرانی، نیاز به ساخت یک حساب ایمیل دارید. چنانچه ایمیلی تاکنون ایجاد نکرده اید این آموزش را با ما همراه شوید.

.
در این آموزش قصد داریم تا شما را با سرویس دهنده های ایمیلی که برای کار جدید، مورد استفاده قرار خواهیم داد آشنا کنیم و همچنین نحوه ساخت حساب ایمیل را به شما آموزش دهیم. در قدم اول قبل از ساخت ایمیل باید بدانیم که چه سرویس دهنده هایی ایمیلی برای کار ما مناسب و قابل استفاده می باشد.
.
در اینجا سه سرویس دهنده ایمیل معتبر و خوب شامل: شرکت گوگل، مایکروسافت و شرکت ایرانی رایانا خدمت شما معرفی میگردد:
.


.
سرویس شرکت گوگل Gmail: سرویس های ایمیل متعددی وجود دارد اما به قاطعیت میتوان سرویس ایمیل شرکت گوگل را یکی از برترین و بهترین های این کار، انتخاب و معرفی نمود. برای ساخت ایمیل سرویس دهنده گوگل جیمیل، کافیست تا مراحل ذیل را بترتیب انجام دهید.
.
.
ساختن یک حساب جیمیل Gmail:
.
۱- در ابتدا وارد سایت سرویس دهنده ایمیل گوگل میشویم. از منوی بالای سایت و یا وسط صفحه بر روی دکمه ایجاد حساب کلیک می کنیم.
.

.
۲- در صفحه جدیدی که برایتان گشوده میشود. فرمی در اختیارتان قرار داده خواهد شد. بصورت دقیق اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و بعد از پر نمودن فرم دکمه مرحله بعد را کلیک نمائید.
.

.
۳- کادر جدیدی باز خواهد شد. در این کادر شرایط و ضوابطی که سرویس دهنده گوگل در اختیارتان قرار میدهد با آن موافقت میکنید.
.

.
تبریک میگوئیم. حساب جیمیل شما در سرویس دهنده ایمیل گوگل ساخته شد.

.

.
.


.
سرویس شرکت مایکروسافت Outlook:
سرویس دهنده معروف دیگری وجود دارد که بیشتر کاربران قدیمی با نام سرویس دهنده Hotmail آشنا میباشند. این سرویس دهنده توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد و کاربر علاوه بر ایجاد ایمیل با دامنه Hotmail.com میتواند از دامنه Outlook.com نیز استفاده کند.
.
.
ساختن یک حساب ایمیل Outlook:
.
۱- در ابتدا وارد سایت سرویس دهنده ایمیل مایکروسافت میشویم.
از منوی بالای سایت و یا وسط صفحه بر روی دکمه ایجاد حساب و یا ثبت نام کلیک نمائید.
.

.
۲- در صفحه جدیدی که برایتان گشوده میشود. فرمی در اختیارتان قرار داده خواهد شد. بصورت دقیق اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و بعد از پر نمودن فرم بر روی دکمه ایجاد حساب کلیک کنید.
.

.
تبریک میگوئیم. حساب ایمیل Outlook شما در سرویس دهنده ایمیل مایکروسافت ساخته شد.

.

.
.


.
.
سرویس شرکت ایرانی رایانا Rayana :
در بین شرکت های ایرانی سرویس دهنده ایمیل سرویس دهنده های با کیفیت و خوبی مشاهده میشود. یکی از با کیفیت ترین ها در این زمینه، شرکت سرویس دهنده ایمیل رایانا میباشد. شایان ذکر است که سرویس دهنده ایمیل رایانا با سایت میترا رنک سازگار بوده و برای استفاده در سایت آیپی ایرانی مناسب نمی باشد.
.
ساختن یک حساب ایمیل رایانا :
.
۱- در ابتدا وارد سایت سرویس دهنده ایمیل رایانا میشویم.
از راست صفحه، فرم ثبت نام را پُر نموده و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک میکنیم.
.

.
۲- در صفحه جدیدی که برایتان گشوده میشود. یک روش فعالسازی حساب ایمیل را انتخاب میکنید. ما در اینجا از روش تائید شماره همراه استفاده کردیم.
.

.
۳- در صفحه بعدی باید شماره همراه خود را وارد نموده و سپس بر روی دکمه تائید کلیک نمائید. پیامکی حاوی کد ۶ رقمی به تلفن همراه شما ارسال میشود. بعد از وارد نمودن کد ۶ رقمی در کادر مربوطه، حساب ایمیل رایانا شما فعال میشود.
.

.
تبریک میگوئیم. حساب ایمیل رایانا شما در سرویس دهنده ایمیل رایانا ساخته شد.

.

.
.
جهت بازگشت به بخش آموزش کلیک کنید.


Theme : ParsDle
1398 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سایت کار است.
Theme : ParsDle
انصراف