تکمیل ثبت نام و خرید بسته آموزشی

توسط : واحدی فر تاریخ :‌ 4 فروردین 1398, 16:40 بازدید : 0 دسته بندی : ثبت نام
متقاضی گرامی ؛
شما در بخش ثبت نام و تکمیل عضویت سایت کار می باشید. مراحل ثبت نام بصورت راحت و آسان در نظر گرفته شده است. بعد از مرحله تکمیل عضویت بسته ای ویژه که بصورت نسخه الکترونیکیPDF بوده جهت آموزش اخذ شغل جدید در اختیارتان گذاشته خواهد شد شما باید فایل آموزشی را بصورت کامل مطالعه نموده و برای تکمیل ثبت نام کافیست مراحل ذیل را انجام دهید. در سایت کار برای تکمیل عضویت دو مرحله باید صورت پذیرد:

.
۱- ثبت نام اولیه و عضویت در سایت کار: در این مرحله شما با ثبت نام در سایت به عضویت سایت کار در خواهید آمد و میتوانید به رایگان از برخی از بخش ها بازدید کنید.
.
۲- تکمیل ثبت نام و خرید بسته آموزشی: در این مرحله شما با خرید بسته آموزشی علاوه بر بازدید از تمامی بخش های سایت کار، آموزش کامل شغل جدید را دریافت و فرا خواهید گرفت.
.
بدیهی است برای ثبت نام تعرفه ای برای عضویت در سایت و استفاده از خدمات پشتیبانی اعضا در نظر گرفته شده است این تعرفه شامل موارد هزینه آموزش و خدمات پشتیبانی ویژه اعضای سایت خواهد بود. شما متقاضی گرامی با تکمیل ثبت نام و گذراندن دوره آموزشی خواهید توانست شغل جدیدی را با درآمد مناسب اخذ نموده و از درآمد آن برخوردار شوید و همچنین علاوه بر این، در تمامی مراحل کار از خدمات پشتیبانی سایت کار نیز برخوردار خواهید بود.

بسته ویژه عضویت سایت کار
- در حال آماده سازی میباشد.

بعد از طی نمودن مرحلۀ ثبت نام اولیه در سایت کار، باید از طریق مراجعه به این صفحه و پرداخت نمودن وجه آموزش و خدمات پشتیبانی، ثبت نام را تکمیل نموده و سپس بعد از پرداخت و تراکنش موفق حداکثر تا ۴۸ ساعت حساب ویژه شما در سایت فعال خواهد شد. بدیهی است فایل آموزشی از معرفی و جزئیات کامل کار به انضمام نحوه انجام آن برای شما در نسخه الکترونیکی گردآوری شده است. این فایل آموزشی اخذ شغل جدید و تحصیل درآمد توسط شما را بصورت کامل تضمین خواهد کرد.
- در ابتدا با حساب کاربری تان وارد سایت شوید و سپس بر روی پرداخت آنلاین از بخش خرید محصول کلیک نمائید. چنانچه با روال کار این بخش آشنایی ندارید میتوانید فایل تصویری آموزش خرید بسته ویژه کسب و کار را مشاهده کنید.

مطالب مشابه


بخش آموزش
بخش آموزش

به بخش آموزش سایت کار خوش آمدید. در این بخش شما خواهید توانست پاسخ مهم ترین

04.01.98 آموزش / سرور مجازی / میترا رنک / بازدید خودکار میترا رنک / بازدید گوگل میترا رنک / مجله میترا / ارزش ضریب همکاری / آیپی ایرانی / بازدید خودکار آیپی ایرانی / بازدید گوگل آیپی ایرانی
اخبار سایت کار
اخبار سایت کار

با عرض سلام و احترام ؛ همراهان گرامی ، در سایت کار وضعیت دریافت مجوزهای اینماد

04.01.98 مدیریت
خبر ها و نظرها
خبر ها و نظرها

کسانی که عضو نیستند، نمی توانند اینجا را مشاهده کنند.

04.01.98 اخبار سایت ها
بخش پشتیبانی
بخش پشتیبانی

چنانچه پاسخ سوالات تان را در بخش آموزش نیافتید و یا به مشکلی برخورد نمودید که

04.01.98 بخش پشتیبانی

1398 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سایت کار است.
Theme : ParsDle
انصراف